Відпочинок в Об’єднаних Арабських Еміратах

Центр туризму ОАЕ – емірат Дубай. Менш відвідуваним є емірат Шарджа, ще рідше – столиця Абу-Дабі. У Фуджейре, Аджмане, Умм-ель-Кувейне і Рас-ель-Хайме туристів практично немає.
Дубай – другий за величиною емірат, визнаний одним з крупних центрів бізнесу і туризму на Близькому Сході. Сьогодні Дубай – місто з сучасними автострадами, прекрасними парками і житловими районами, прекрасними офісними комплексами і багатющими торговими центрами. Протока ділить Дубай на дві частини. На одній стороні знаходиться Дубай (часто цей район називають Бури Дубай) і на іншій стороні – Дейра.
У Дубай 250 готелів; більшість з них знаходиться не на березі, а в межах міської забудови. Від готелів на пляж курсують готельні автобуси. Дорога займає декілька хвилин.
У Дубай проводяться крупні міжнародні змагання по гольфу. У ювелірних магазинах можна купити недорогі вироби із золота.

Шарджа – третій за величиною емірат, до складу якого входять міста Хорфаккан, Колюа і Дібба. Шарджа відомий традиційною архітектурою і парками. Хорфаккан славиться прекрасними піщаними пляжами.
Для туристів організовуються екскурсії на Акулячий острів, розташований майже в центрі Персидської затоки, де можна зловити невелику акулу. Популярні сафарі пустелею з відвідинами сіл бедуїнів-кочівників.

Абу-Дабі – одна з найкрасивіших столиць в світі, резиденція Федерального уряду. Абу-Дабі з арабського перекладається як ”батько газелі”. Емірат славиться численними першокласними готелями, хмарочосами, мечетями, прекрасними фонтанами і мальовничими зеленими насадженнями.

Аль-Айн - друге за величиною місто емірату Абу-Дабі знаходиться на 160 км східніше Абу-Дабі, поряд з межею Султанату Оман. Аль-Айн – найважливіший археологічний центр. Поряд розташована стародавня долина, яка мільйони років тому була морським дном.
Емірат Алжман розташований на мальовничому виступі узбережжя Перської затоки. Його прибережна частина повністю оточена еміратом Шарджа. У Аджмані немає нафти, але емірат славиться сучасними індустріальними комплексами.

Умм-ель-Кувейн – найменший емірат, але найкрупніший постачальник морських продуктів в ОАЕ.

Рас-ель-Хайм розташований в самій північно-східній точці Перської затоки. Емірат відомий горами і численними бухтами і традиційно вважається сільськогосподарським центром. Тут випадає більше дощів, ніж в інших частинах ОАЕ.

Фулжейране виходить на узбережжя Персидської затоки. Емірат повністю розташований в затоці Оман. Тут прекрасно поєднуються пустеля, гори і море.